Публічне управління та адміністрування

23 січня 2023 року відбулося засідання робочої групи щодо оновлення освітньо-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” підготовки здобувачів ступеня доктора філософії та організаційних питань щодо удосконалення процесу підготовки здобувачів. Робоча група у складі доктора економічних наук, професора, завідувачки кафедри державного управління, публічного адміністрування та економiчної політики Наталії Гавкалової, доктора наук з державного управління, професора Наталії Орлової, кандидата економічних наук, доцента Марини Грузд, здобувачки вищої освіти Альони Руденко, начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Сергія Лайкова розглянула пропозиції стейкхолдерів щодо удосконалення процесу підготовки здобувачів та затвердила результати громадського обговорення проєкту ОНП за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”.

До обговорення також долучилися: представник роботодавців, директор Харківської громадської організації «Єврорегіон «Слобожанщина» Едуард Сиромолот, співробітник відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Галина Клочко, кандидат економічних наук, доцент Лариса Гордієнко, кандидат економічних наук, доцент Юлія Лола, кандидат економічних наук, доцент Вікторія Мельник.

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця веде постійній пошук нових напрямків удосконалення освітніх програм для забеспечення компетентністного підходу відповідно до потреб ринку праці та його сучасних тенденцій.

Публічне управління та адміністрування – засідання робочої групи