Якісна освіта – запорука високого добробуту?

Опитування найбагатших людей планети проводилося банком UBS та сінгапурською компанією Wealth-X.
Аспектами свого життя у результаті поділилися понад 2300 мільярдерів. Результати опитування зруйнували міф про них як про людей, які навчилися самі і самі всього досягли.
Крім того, більшість супербагатих людей здобули вищу освіту, чверть з них доучилася до магістра, а кожен десятий має докторський ступінь.

Аналіз біографій найбільших доларових мільярдерів показує, що університетські дипломи у цієї групи людей у середньому більше, ніж у населення в середньому.
Більше того, у них швидше буде ступінь магістра чи доктора наук, аніж жодного диплома взагалі.

Джерело: bbc.com

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики запрошує до навчання на освітні програми: 051 “Економіка та економічна політика” та 281 “Публічне управління”.

Якісна освіта – запорука високого добробуту?