АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Міжнародна академічна мобільність — можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іноземному закладі вищої освіти. Участь у програмах академічної мобільності можуть брати студенти (у т.ч. іноземці), викладачі, науковці та управлінський персонал університету.

Право на міжнародну академічну мобільність реалізується на підставі міжнародних договорів про співробітництво в галузі освіти та науки, міжнародних програм і проектів, договорів про співробітництво між Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та іноземними університетами.

Кафедра деражавного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця приямає активну участь у багатьох проектах щодо міжнародної академічної активності, до яких залучаються, як студети, так і викладачі кафедри. Зокрема, підписано угоду про двосторонню міжнародну акадамічну мобільність із Linköping University, Faculty of Arts and Sciences (Швеція).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОГОВІР
Академічна мобільність