23 січня відбулось засідання робочої групи освітньої програми «Економіка та економічна політика» у складі проф. Мащенко М.А., доц. Кліменко О.М., доц. Лісної І.Ф., доц. Черкашиноі Т.С. До зустрічі приєдналась завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічноі політики д.е.н., проф. Гавкалова Н.Л., де було прийнято рішення залучити додаткового стейкхолдера-роботодавця до складу робочої групи на вимогу реалій сьогодення; уточнено фокус ОП «Економіка та економічна політика» щодо універсальності та науково-прикладного характеру освітньої програми. Завідувач кафедри зробила акцент на привабливості конкурентних переваг ОП «Економіка та економічна політика» для абітурієнтів.

Економіка та економічна політика

Освітня програма “Економіка та економічна політика” – універсальна освіта для успішного майбутнього!

Позначено на: