Науковий онлайн-семінар

На кафедрі державного управління, публічного адміністрування та економічноі політики відбувся науковий онлайн-семінар. Завідувач кафедри д.е.н., проф. Гавкалова Н.Л. виступила з доповіддю на тему «Цифрова економіка: сучасні тренди та перспективи», у якій окреслила нові виклики у сфері впровадження цифрових технологій. Під час наукового семінару було обговорено питання співробітництва з академічною спільнотою Польщі та Італії щодо формування цифрової культури та інтеграції в неї студентів.

кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічноі політики

24 січня відбулось засідання кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічноі політики. Завідувач кафедри д.е.н., проф. Гавкалова Н.Л. зробила наголос на важливості виконання KPI кафедри; посиленні формування позитивного іміджу кафедри в соціальних мережах. Під час засідання було обговорено організаційні моменти виробничої та переддипломноі практики студентів.
Колеги поділились цікавим досвідом налагодження комунікації зі студентами, напрямами науково-дослідної діяльності та зазначили, що і студенти і викладачі з нетерпінням чекають нового семестру!

Науковий онлайн-семінар