Jean Monnet Module “Democratic Decentralization as European Experience of Public Governance”

“Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”
620067-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

Тривалість проекту: 01.09.2020 – 30.08.2023 р.

Головна мета проекту: сприяння миру, політичній та соціально-економічній стабільності в Україні, подолання опору європейським змінам у Східній Україні, зокрема в Харківській області, шляхом проведення комплексу освітніх заходів.

Цільові групи:

  • здобувачі вищої освіти бакалаврської освітньої програми «Публічне управління»,
  • здобувачі вищої освіти магістерської освітньої програми «Державна служба»;
  • школярі Харкова та об’єднаних територіальних громад;
  • державних службовців,
  • викладачі, науковці, дослідники,
  • представників громадянського суспільства.

Керівник проекту:

  • Наталія Гавкалова, проф., завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки;

Участники проекту:

  • Юлія Лола, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економік, E-mail: yuliia.lola@hneu.net;
  • Лариса Гордієнко, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки, E-mail: gordienkolarisa@ukr.net.

Програмна активність

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
«Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління»

В рамках реалізації Модулю «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління» програми «Еразмус+: Жан Моне»

26 листопада 2020 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках реалізації Модулю «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління» програми «Еразмус+: Жан Моне» відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління»

Бути українцем, бути європейцем. Розвиток учнівського самоврядуванняти

В рамка активності «Бути українцем, бути європейцем»
програми Еразмус+: Жан Моне Модуль
“Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

Дякуємо всім за активність та щирий інтерес до нашого заходу, в якому прийняло участь 97 учнів загальноосвітніх шкіл, що обумовлено технічними можливостями Zoom платформи. Реєстрацію пройшли більше 440 потенційних учасників з 90 шкіл Харкова, тому захід буде повторений у лютому, вся інформація надійде на електроні скриньки або в Telegram-бесіду.

Літня школа «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?: Будуємо разом!»

9 червня 2021 року проведена Літня школа «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?: Будуємо разом!»
в рамках програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

Кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця. До участі у заході було запрошено всіх зареєстрованих до літньої школи учасників. Захід відвідал 47 представники учнівського активу з 12 шкіл Харкова та регіонів України.

Вебінар «Розвиток партнерстваУкраїна – ЄС у державному управлінні»

29 листопада 2021 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках проєкту Еразмус+ Жан Моне «Демократична децентралізація як європейський досвід публічногоуправління» відбувся вебінар «Розвиток партнерстваУкраїна – ЄС у державному управлінні».

До заходу приєдналися 75  учасників (студенти, представники вітчизняних та закордонних закладів освіти, провідні фахівці місцевого самоврядування Харкова, Полтави, Сум  та Мерефи).

Лекція професора Девіда Шульца (США) в рамках програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

20.12.2021 р. відбулася відкрита лекція професора Девіда Шульца (США) в рамках  програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

“Будуємо разом: суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”

20.04.2022 р. відбулося тренінгове заняття «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?» в рамках  програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”.

Обговорили розвиток демократії та прав людини в Україні, європейський вибір українців, розглянуто інституційну спроможність організацій громадянського суспільства в Україні та їх вплив на реформи у сферах демократизації, розвитку демократичного врядування на національному та місцевому рівнях.

Лекції в  Університеті Миколаса Ромеріса в рамках програми Еразмус+ напряму Жан Моне “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного правління”

Візит викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки

Візит викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки професора Наталії Гавкалової та доцента Юлії Лоли до Університету Миколаса Ромеріса відбувся в рамках реалізації проєкту Erasmus+ напряму Jean Monnet «Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління». До мобільності долучилися студенти спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

БУТИ ЄВРОПЕЙЦЕМ, БУТИ УКРАЇНЦЕМ. ЄВРОПЕЙСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ.

8 грудня 2022 року відбувся круглий стіл “ЄВРОПЕЙСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ. БУТИ ЄВРОПЕЙЦЕМ, БУТИ УКРАЇНЦЕМ”
в рамках реалізації проєкту Еразмус+ Жан Моне «Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління»

Відкрила зустріч завідувачка кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики, професорка Наталія Гавкалова.

Розвиток партнерства ЄС – Україна в публічному управлінні»

В рамках реалізації програми Еразмус+ напряму Жан Моне Модуль «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління»  відбулася Міжнародна науково-практична конференція«Розвиток партнерства ЄС – Україна в публічному управлінні» (25.11.2022 р.)

25 листопада 2022 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця

Взаємодія проєктів Жан Моне в ХНЕУ ім.С.Кузнеця

14 березня 2023 року в ХНЕУ ім.С.Кузнеця відбулася презентація міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet “Трансформація цифрової торгівлі: досвід ЄС для України (Digital Trade transformation: EU experience for Ukraine; DigiTrade:EU4UA)”.
DigiTrade:EU4UA – це міждисциплінарний модуль, який дозволого самоврядування «Як створити успішний учнівський проєкт». До участі було запрошено всіх бажаючих школярів.

Під час заходу запрошені дізналися про головні кроки та гайд створення успішного проєкту та міжнародну підтримку учнівських проєктів.

Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління

18 квітня 2023 року в межах виконання міжнародного проекту Erasmus+ напряму Жан Моне Модуль «Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління»
620067-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE відбувся онлайн захід присвячений досвіду Литви щодо децентралізації публічного управління за участю д.с.н., проф. Університету Миколаса Ромеріса (Литва) Вайнюса Смальских. Модератор – д.е.н., проф. Гав калова Н.Л.ифрової торгівлі: досвід ЄС для України (Digital Trade transformation: EU experience for Ukraine; DigiTrade:EU4UA)”.

DigiTrade:EU4UA – це міждисциплінарний модуль, який дозволить новому поколінню студентів та всім зацікавленим сторонам…

7 червня 2023 Літня школа “Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?”

Літня школа кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики «Європейський вектор розвитку України – це ваш вибір?».
07 червня 2023 року в рамках програми Еразмус+ Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”.

620067-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE відбувся онлайн захід присвячений досвіду Литви щодо децентралізації публічного управління за участю д.с.н., проф. Університету Миколаса Ромеріса (Литва) Вайнюса Смальских. Модератор – д.е.н., проф. Гав калова Н.Л.

МАСОВА ДЕЛІНКВЕНТНА ПОВЕДІНКА ЯК ПЕРЕШКОДА НА ШЛЯХУ
УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МОДЕЛІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Дослідження європейських моделей децентралізації управління
проведено в рамках Еразмус+ програми Жан Моне “Демократична
децентралізація як європейський досвід публічного управління”, що
реалізується на кафедрі державного правління, публічного адміністрування та
політичної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

ЄВРОПЕЙСЬКІ МОДЕЛІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ:
ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ

Дослідження європейських моделей децентралізації управління
проведено в рамках Еразмус+ програми Жан Моне “Демократична
децентралізація як європейський досвід публічного управління”.

Проблема децентралізації влади на сьогодні є надзвичайно актуальною, особливо для України, зважаючи на ситуацію, яка склалася в нашій державі, в тому числі з урахуванням прагнення нашої країни стати членом Європейського Союзу (ЄС).

This is default text for notification bar