науково-практична конференція

Шановні викладачі та студенти! Нагадуємо, що 23 листопада 2023 р. кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проводить Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Публічне управління: проблеми та перспективи».
Соорганізаторами Конференції виступили: Університет Миколаса Ромеріса (Литва), Варшавський технологічний університет «Варшавська політехніка» (Польща), Університет Хамлайн (США), Плімутський університет (Велика Британія), Університет імені святого Климента Охридського в Бітолі (Македонія), Університет Тлемсена імені Абу Бакра Белкаїда (Алжир), Харківська обласна
військова адміністрація, Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, Громадська організація «Розвиток громад Харківщини».
Запрошуємо усіх учасників Конференції взяти участь у її роботі!
Пленарне засідання розпочнеться о 10-00 на базі платформи Zoom:
Підключитися до пленарного засідання можна за посиланням:
z09
Код доступа: A3yNHWGi