Як подати на грант на освіту?

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує на навчання на спеціальності 051 “Економіка та економічна політика” та 281 “Публічне управління” та повідомляє про те, що є можливість отримати грант на освіту від держави.
Коли можна податися на грант?

Вступники на контрактну форму навчання можуть податися на грант з 5 вересня по 31 жовтня.

Як податися на грант?

▫️Вступити на контракт до університету
▫️В період з 5 вересня до 31 жовтня 2024 року оформити заяву на грант через електронний кабінет на сайті ЄДЕБО
▫️Пройти у Дії електронну ідентифікацію та автентифікацію та обрати послугу з отримання гранту
▫️Відкрити в одному з банків України рахунок зі спеціальним режимом використання для зарахування гранту — ці кошти можна буде використати лише для оплати навчання”

Як подати на грант на освіту?
Позначено на: