Міжнародне стажування

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики в Університеті Миколаса Ромероса (Вільнюс, Литва) продовжується.
Викладачі кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики в режимі он-лайн (з використанням Microsoft Teams) 16 січня 2024 року згідно договору з Університетом Миколаса Ромероса (Вільнюс, Литва) продовжили заходи з підвищення кваліфікації.

Мова заходів з підвищення кваліфікації (стажування) – англійська.
Чергове заняття у формі лекції провів проф. Andrius Stasikynas на тему “Project management approach to governance in the Institutions of public sector».
Матеріал, який був наданий литовським колегою, був ілюстрований прикладами застосування інструментарію проєктного менеджменту в інститутах публічного сектору Літви й визвав велику зацікавленість з боку викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики, які висловили подяку й надію на майбутні зустрічі.

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри