СУЧАСНІ АСПЕКТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ НАУКИ

7 березня 2023 року в місті Гамбург (Німеччина) дистанційно було проведено 30 Міжнародну науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ АСПЕКТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ НАУКИ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ».
Організаційний комітет конференції: Міжнародний економічний інститут (Есеніце, Чехія), Central European Education Institute (Братислава, Словаччина) Національний інститут економічних досліджень (Батумі, Грузія), Казахський національний університету імені аль-Фарабі (Казахстан), Інститут філософії та соціології Національної Академії Наук Азербайджану (Баку, Азербайджан), Батумський навчальний університет навігації (Батумі, Грузія), Регіональна Академія Менеджменту (Казахстан) Громадська наукова
організація «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління» (Київ, Україна), Громадська організація «Асоціація науковців України» (Київ, Україна), Університет Новітніх Технологій (Київ, Україна), Міждержавна гільдія інженерів консультантів (Київ, Україна), Інститут освіти Азербайджанської республіки (Баку, Азербайджан).
Під час конференції було обговорено нагальні проблеми публічного управління та місцевого самоврядування; культури та мистецтва; педагогіки та освіти; національної безпеки та інформаційних технологій.
В роботі конференції прийняла участь доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Марина Грузд.

СУЧАСНІ АСПЕКТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ НАУКИ