реєстрація на нмт 2024

🔥Розпочато реєстрацію для участі в НМТ-2024 – Із 14 березня до 11 квітня 2024 року

Як пройти реєстрацію:
👉🏻потрібно самостійно створити кабінет на сайті

Підготуйте та додайте таку інформацію:
✔️ Ідентифікаційний код (реєстраційний номер облікової картки платника податків).
✔️ ID-картку (паспорт) або інший документ, що посвідчує особу.
У кабінеті потрібно:

• зазначити контактну інформацію, вибрати навчальний предмет і населений пункт в Україні або за кордоном, де плануєте проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії;

📍До 15 квітня 2024 року ви будете мати змогу змінити вибірковий навчальний предмет чи місце, у якому будете проходити НМТ.

📝Лайфхак: перед натисканням на кнопку реєстрації, прочитайте Порядок проведення НМТ, натиснувши на відповідне посилання.

Із 10 до 15 травня 2024 року буде додатковий період реєстрації для тих, хто не зміг цього зробити в основний.

👉 Основна екзаменаційна сесія буде тривати із 14 травня до 25 червня 2024 року. Додаткова — із 11 до 19 липня 2024 року.

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики бажає усім абітурієнтам успіхів!

Розпочато реєстрацію для участі в НМТ-2024
Позначено на: