1 липня відбувся день відкритих дверей університету.

Було дуже емоційно, навіть здалося, що життя повертається в нормальне русло: не дивлячись на війну наші діти йдуть вчитися, набувати нових значень та навичок – вони відчувають, що це потрібно їм та їх Батьківщині.

Також 1 липня було проведено декілька заходів для абітурієнтів: зокрема зустріч з деканом факультету Економіки і права Михайлом Сергійовичем Брильом та проведено тренінг доцентом кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Тетяною Сергіївною Черкашиною.

1 липня 2023 року у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулося масштабне свято — День відкритих дверей університету, який відвідали багато абітурієнтів, запрошених викладачами кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики.

В актовій залі університету запрошені від кафедри абітурієнти дізналися про умови вступної кампанії-2023, познайомилися з керівництвом університету, деканами, факультетами та освітніми програмами, за якими університет здійснює набір. Також абітурієнти відвідали лабораторію-фабрику Fablab та дізналися про можливості 3D-друку, 3D-моделювання, технології творчості та loT (Internet of Things) у ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
Після цього запрошені гості більш детально ознайомилися з освітніми програмами “Економіка та економічна політика” та “Публічне управління”, які реалізуються нашою кафедрою та прийняли участь у діловій грі “Фабрика піцци”, яку проводила доцент кафедри Черкашина Т. С.
Переможці гри були нагороджені медалями та солодкими подарунками. Наприкінці цього насиченого та емоційного дня на усіх запрошених чекав святковий стіл, за яким абітурієнти та викладачі кафедри у дружній атмосфері поспілкувалися щодо важливості правильного вибору майбутньої професії та переваг навчання за освітніми програмами кафедри.
Дякуємо усім, хто завітав до ХНЕУ ім. С. Кузнеця та нашої кафедри у цей святковий день та сподіваємося побачити талановиту, креативну молодь серед наших студентів!