хнеу

Кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики було проведено круглий стіл на тему “Ретроспектива розвитку економічної теорії: 100-річчя науковцю та методологу, академіку Сіроштану М. А.”. Захід присвятили пам’яті Миколи Антоновича Сіроштана – кандидата економічних наук, професора, академіка, заслуженого працівника вищої школи України, президента Всеукраїнської асоціації викладачів економіки, ректора Харківського інженерно-економічного інституту, Харківського державного економічного університету (1979 – 1999 рр.), завідувача кафедри економічної теорії (1979 – 2005 рр.).

У роботі круглого столу взяли участь проректор з навчально-методичної роботи Немашкало К. Р., завідувач кафедри Гавкалова Н. Л., викладачі кафедри (Українська Л. О., Гордієнко Л. Ю., Грузд М. В., Єрмоленко О. І., Кліменко О. М., Пономаренко О. О., Степаненко Н. О., Черкашина Т. С.), провідні вчені університету (Внукова Н. М.), родичі Сіроштана М. А. та інші запрошені.

Учасники круглого столу відзначили неоціненний внесок Сіроштана М. А. у розвиток вітчизняної економічної теорії та підкреслили, що його багатогранна наукова спадщина є актуальною і на даний час. Тому наукові ідеї Сіроштана М. А. і надалі будуть невід’ємною складовою наукових досліджень викладачів, аспірантів та студентів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики

Круглий стіл: Ретроспектива розвитку економічної теорії…
Позначено на: