Мережа DOCU/КЛУБів за реформи

ГО «Розвиток громад Харківщини» в партнерстві з кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики відкрили клуб документального кіно “Цінність життя” в рамках проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів за реформи». Це дворічний всеукраїнський проєкт, який сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини за допомогою документального кіно, а також націлений на співпрацю й розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства (https://docuclub.docudays.ua/project/about/).

28.04.2023 пройшов перший перегляд документального фільму Сергія Лисенка “Очищення” про процес прийняття люстраційного закону “Про очищення влади”.

Приємно порадувало обговорення фільму в студентській аудиторії (ОП “Публічне управління”), у нас навчаються громадяни України із своєю точкою зору та готовністю її гідно, культурно та обґрунтовано відстоювати.

Мережа DOCU/КЛУБів за реформи