Проведено гостьове заняття: «Особливості компонування портофоліо професійної діяльності. Самопрезентація»

15 грудня 2023 р. в рамках дисципліни «Вступ до фаху» проведено гостьове заняття для студентів 1 курсу бакалавріату, які навчаються за освітньою програмою «Публічне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Запрошений спікер д.е.н., проф. Варшавської політехніки (Польща) Казімеж Вацьковські розповів про практичні особливості компонування портофоліо професійної діяльності і самопрезентації. Студенти отримали багато корисних знань та дієві рекомендації з практики складання резюме, підготовки власного портфоліо, самопрезентації.

Позначено на: