Державна політика цифрового розвитку

На базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за участю викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики з 17.11.2022 по 28.11.2022 р. відбулося підвищення кваліфікації державних службовців в рамках програми «Державна політика цифрового розвитку». У заході брали участь 90 учасників з різних областей України.

Спікерами виступали д.е.н., професор Наталія Гавкалова, к.е.н., доцент Ганна Шумська та к.е.н., доцент Оксана Єрмоленко.

Навчання здійснювалося у дистанційному форматі у формі відеоконференцій, які включали проведення інтерактивних лекцій-презентацій, виконання практичних завдань – індивідуально та у складі малих груп у окремих залах, дискусії у інтернет-чатах. Усі учасники програми, які пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікати з підвищення кваліфікації за програмою «Державна політика цифрового розвитку».

Кафедра Державного управління, публічного адміністування та економічної політики запрошує на навчання до магістратури Держаного управління.

Державна політика цифрового розвитку
Позначено на: