Час відновлення та розвитку територій

10 жовтня 2024 р. кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики спільно з Комунальним закладом «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської міської ради було проведено інтерактивну онлайн-конференцію “Час відновлення та розвитку територій”. У заході прийняли участь Гавкалова Н.Л., д.е.н., професор, завідувачка кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Гаплєвська І.Б., директор Комунального закладу «Дергачівський ліцей №2», Черкашина Т.С., к.е.н., доцент, кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця, керівник учнівського наукового гуртка “Smart-економіка”, Сиромолот Е.А., аспірант кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця, керівник Інформаційного центру Асоціації європейських прикордонних регіонів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Гаплєвська А., студентка 2 курсу другого (магістерського) рівня спеціальності 281 “Публічне адміністрування”, учні та вчителі Дергачівського ліцею №2.

Метою проведення інтерактивної онлайн конференції було ознайомлення старшокласників Комунального закладу «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської міської ради з кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця, зі спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування», 051 «Економіка», з сучасними процесами відновлення та розвитку регіональної політики України, територій громад та регіонів, а також  проведення заняття учнівського гуртка Smart-економіка з формулювання власної бізнес-ідеї для створення майбутнього стартап-проєкту і реалізації його на території Дергачівської міської ради.

Під час заходу було анонсовано відкриття Живої лабораторії розвитку територій, громад та регіонів при Інституті економіки і права ХНЕУ ім. С. Кузнеця та запрошено учнів Дергачівського ліцею №2 відвідати нову лабораторію в офлайн форматі.

Щиро дякуємо усім учасникам заходу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Час відновлення та розвитку територій