ЗРОБИ САМОСТІЙНО ВІРНИЙ ВИБІР

19 квітня 2023 року відбулося зібрання зі студентами 2 року навчання 281 спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне управління» з приводу обрання мейджорів на наступні семестри. До вибору студентів були представлені такі дисципліни: «Комунікативний менеджмент», «Проєктний менеджмент в публічній сфері», «Планування розвитку територій», «Інноваційний менеджмент в публічній сфері», «Регіональний менеджмент» та багато інших.

Провідні доценти кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики виступали з яскравими презентаціями та відповідали на запитання здобувачів освіти 2 року навчання. Перед студентами постав нелегкий вибір. Ще раз ознайомитися з вибірковою складовою професійного циклу підготовки, а саме: силабусами та робочими програмами навчальних дисциплін можна на сайті кафедри або сайті університету.

ЗРОБИ САМОСТІЙНО ВІРНИЙ ВИБІР