Еразмус +

14 березня 2023 року в ХНЕУ ім.С.Кузнеця відбулася презентація міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet “Трансформація цифрової торгівлі: досвід ЄС для України (Digital Trade transformation: EU experience for Ukraine; DigiTrade:EU4UA)”.

DigiTrade:EU4UA – це міждисциплінарний модуль, який дозволить новому поколінню студентів та всім зацікавленим сторонам розширити свої практичні знання про цифрові трансформації економіки в різних сферах суспільства з метою адаптації керуючих компаній до сучасних потреб європейського бізнес-середовища та для сталого розвитку, інтеграції між ЄС та Україною.

Учасників DigiTrade:EU4UA попереду чекає ще багато роботи з проведення курсів, конференцій, написання наукових статей та короткого посібника для представників бізнесу.

Своїм досвідом та отриманими результатами від реалізації проєкту Erasmus+ напряму Jean Monnet «Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління», поділилася наша команда.

Вже два роки поспіль ми на кафедрі державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С.Кузнеця реалізовуємо проєкт Жан Моне . Проведено багато активностей:

розроблено новий навчальний курс “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”, що викладається в університеті;

відбулись відкриті лекції американського професора Девіда Шульца “Довгий шлях: юридичні, політичні, соціологічні та економічні умови демократії”;

легко відгукнулись колеги та студенти, що долучилися до конференції та вебінару “Розвиток партнерства Україна-ЄС у сфері державного управління”;

масштабною та корисною вийшла зимова школа з активізації учнівського самоврядування та написання проєктів, деякі з цих проєктів вже реалізовані школярами;

також була і літня школа “Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?”;

дуже пам’ятною стала весняна мобільність разом із командою наших студентів до Вільнюсу в Університет Миколаса Ромеріса;

проведено дослідження трансформації демократії під час діджиталізації суспільства у наукових статтях.

Взаємодія проєктів Жан Моне в ХНЕУ ім.С.Кузнеця