ЛІТНЯ ШКОЛА ТРЕНЕРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

15 серпня 2023 року Національним агентством України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління за підтримки проєктів міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), ПРООН в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, ООН Жінки в Україні, фонду доктора Деніса Муквеге, проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» проведено літню школу тренерської майстерності.

У заході взяли участь в онлайн форматі зав. кафедрою державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Наталія Гавкалова, доцентки кафедри Марина Грузд та Оксана Єрмоленко.

У рамках проведення Літньої школи було проведено ознайомчі та навчальні заходи: презентація міжнародного досвіду з професіоналізації публічної служби, огляд сучасних тенденцій в освіті дорослих та представлення досвіду європейських шкіл публічного управління щодо навчання публічних службовців, проведено майстер-класи: «Управління проектним циклом в ЄС – інструмент для розвитку», «Штучний інтелект як інструмент професіоналізації державної служби», «Прийоми партисипації та хьютагогіки в роботі тренера», «Використання коучингових технологій у діяльності тренера», «Сучасні інструменти професійного розвитку державних службовців» та «Доброчесність публічної служби».

ЛІТНЯ ШКОЛА ТРЕНЕРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
Позначено на: