Поширення сучасних технологій публічного управління

16-18 жовтня команда з викладачів та магістрів ОП “Публічне адміністрування” прийняла участь в хакатоні «Поширення сучасних технологій публічного управління» в м. Харків. Розробляли проєкт “Влада чує молодь”, що сприяє впровадженню інструментів місцевої демократії серед молоді Харкова.

Результати проєкту дозволять залучити до освітнього простору представників місцевого самоврядування та активну молодь громади. Після пітчингу та оцінки проєктів, наш проєкт відібрано для реалізації!

За підтримки завідувачки кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики професорки Наталії Гавкалової до реалізації проєкту будуть залучені здобувачі та викладачі кафедри. Планується сумісна діяльність з ГО “Розвиток громад Харківщини”.

Проєкт проходить під егідою  Національного фонду демократії (NED).

Поширення сучасних технологій публічного управління