9 червня 2021 року проведена Літня школа «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?: Будуємо разом!»

в рамках програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця. До участі у заході було запрошено всіх зареєстрованих до літньої школи учасників. Захід  відвідал 47 представники учнівського активу з 12 шкіл Харкова та регіонів України.

Визначили стратегічні напрями розвитку Євросоюзу в перспективі 2021-2027 років, розглянули приклади розвитку пріоритетних напрямів в Україні, що підтримані ЄС, порівняли європейські та українські ціннісні пріоритети, провели опитування на платформі Mentimeter  та переглянули результати.