Зустріч з майбутніми абітурієнтами

27 та 28 лютого 2024 року к.е.н., доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Вікторія Мельник провела профорієнтаційні зустрічі зі школярами десятих та одинадцятих класів Харківського ліцею №107. Під час зустрічей школярі ознайомилися з перевагами навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, особливостями вступу та навчання за освітніми програмами “Публічне управління” та “Економіка та економічна політика”. Профорієнтаційні бесіди викликали велику зацікавленість з боку школярів та бажання відвідати профорієнтаційні заходи Університету та кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики. Чекаємо всіх учасників в ХНЕУ ім. С. Кузнеця!

Зустріч з майбутніми абітурієнтами