академічна доброчесність

16 березня 2023 року відбувся вебінар на тему «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі»
Метою вебінару було ознайомити здобувачів та викладачів університету з принципами академічної доброчесності та вимогами до
учасників освітнього процесу.
Провідними спікерами заходу були фахівці відділу забезпечення якості освіти та інноваційного розвитку Юлія Черненко та Ганна Полякова. Також приймали участь та провели роз’яснювальну роботу щодо використання програмного продукту StrikePlagiarism.com представники методичного відділу.
На заході були присутні студенти освітніх програм «Публічне управління», «Економіка та економічна політика», «Публічне адміністрування», «Державна служба». Студентам було цікаво послухати про сутність академічної доброчесності, історію виникнення проблеми, дізналися про закордонний досвід боротьби з порушниками авторського права. На заході також детально висвітлили вимоги до учасників освітнього процесу, розглянули види порушень. Дуже дискусійним виявилося питання використання штучного інтелекту при здійсненні наукової діяльності, зачеплені були етичні норми та правовий аспект застосування.
Студентів та викладачів спікери знайомили з правилами цитування та оформлення посилань у наукових роботах.
Загалом зустріч відбувалася у теплій дружній атмосфері, студенти та викладачі задавали спікерам багато запитань, виникали навіть цікаві дискусії.
Зустріч була корисною для майбутньої наукової діяльності студентів та цікавою у розрізі програмних новинок для викладацького складу кафедри.

Вебінар «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі»