ліцензійні вимоги

17 березня 2023 року відбувся вебінар на тему «Подання інформації до п. 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності».
Метою вебінару було детальне ознайомлення науково-педагогічного колективу університету з особливостями подання інформації до кожного підпункту Ліцензійних умов.
Провідними спікерами заходу були фахівці різних відділів університету: Ольга Почуєва – відділ забезпечення якості освіти; Ірина
Литовченко – науково-дослідний сектор та Ірина Малець – навчально-методичний відділ.
На заході були присутні викладачі від усіх кафедр університету, у тому числі й відповідальні за заповнення та подання інформації про відповідність ліцензійних умов та гаранти освітніх програм від кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики.

Загалом зустріч пройшла результативно. Науково-педагогічний колектив отримав корисні роз’яснення стосовно кожного підпункту п. 38 Ліцензійних умов. Викладачі ставили спікерам багато уточнюючих запитань, обговорювалися особливі випадки.
Зустріч була корисною та інформативною. Сподіваємось, що подібні заходи будуть мати постійну основу, щоб інформувати колектив про останні зміни.

Подання інформації до п. 38 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності