Міжнародне стажування

Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики в Університеті Миколаса Ромероса (Вільнюс, Литва).
Викладачі кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики в режимі он-лайн (з використанням Microsoft Teams) в грудні 2023 року згідно договору з Університетом Миколаса Ромероса (Вільнюс, Литва) розпочали заходи з підвищення кваліфікації.
Мова заходів з підвищення кваліфікації – англійська.
Зміст програми підвищення кваліфікації включає науково-дидактичний матеріал, який скерований на висвітлення європейського досвіду розвитку публічного адміністрування та економіки в умовах кризових ситуацій.
14.12.2023 року проф. Aleksandras Patapas присвятив лекційне заняття еволюції розвитку публічного адміністрування в Європі та світі.
20.12.2023 року проф. Arvydas Guogis звернув увагу на економічні фактори, які мають бути враховані в практиці публічного управління.
21.12.2023 року проф. Aiste Dirzyle присвятила заняття психологічним та культурним аспектам публічного управління та адміністрування.
Матеріал, який був наданий литовськими колегами, визвав велику зацікавленість з боку викладачів кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики, які висловили подяку й надію на майбутні зустрічі.

Міжнародне стажування викладачів кафедри