економіка

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики активно співпрацює із закладами середньої освіти, зокрема з Харківською гімназією №1 Харківської міської ради, з питань роботи з обдарованою учнівською молоддю та її залучення до науково-дослідної роботи.

У межах цієї співпраці доцент Черкашина Т.С. успішно підготувала учнів гімназії №1 до участі у щорічному турнірі для учнів шкіл, гімназій та ліцеї “Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології”, який проводив факультет програмної інженерії та бізнесу Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського. За результатами турніру учні 10–А класу Кремльов Ратмір та Фролова Меланія зайняли І місце у секції “Молодий підприємець” та отримали сертифікати переможців, а також були нагороджені цінними призами – павербанками для мобільних телефонів!

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їх творчого натхнення для майбутніх перемог!

Готуємо переможців
Позначено на: