дипломна робота публічне управління

Багаторічний досвід підготовки дипломних робіт кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця дозволяє нам говорити про те, що майже кожна робота, виконана нашими випускниками, виконана на дуже високому рівні. Тому, інколи, ми дозволяємо собі трошки пожартувати у цей складний для країни час.

Проте, звісно, ми можемо порекомендувати майбутнім випускниками, на що звернути увагу при написані дипломної роботи, з метою зменшення кількості помилок та уникнення проблем із захистом. Зокрема, можемо наші колеги розробили коротеньку інструкцію (https://library.sumdu.edu.ua/uk/):

1. Організуйте свій час

2. Упорядкуйте свої джерела

3. Помічайте цитати одразу

4. Дотримуйтесь правил цитування та оформлення посилань на роботи інших авторів.

5. Уникайте надмірного цитування

6. Не вдавайтесь до шахрайства

Якщо ви будете при написанні дипломної роботи будете дотримуватися цих рекомендацій, то питання “як швидко написати диплом без плагіату” не буде для вас актуальним!

Дипломна робота – типова структура