28.04.2021 р. кафедра державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки прийняла участь у складі журі у фіналі конкурсу учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ» в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, який щорічно проводиться в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС).

До захисту було представлено кращі проєкти від 16 шкіл міста Харків, які було відібрано до фіналу.

Тематика проєктів присвячена проблемам благодійності, екологізації суспільства, толерантності, профорієнтації молоді, соціалізації підчас пандемії.

Членами журі виступили представники Університету та ХМОУС:

Михайло БРІЛЬ – голова журі, декан факультету економіки і права

Катерина ЯРЕСЬКО – завідувачка кафедри управління соціальними комунікаціями

Анастасія ПАНЧУК – завідувачка кафедри економіки підприємства та організації бізнесу

Світлана ГОНЧАРОВА – доцентка кафедри соціальної економіки

Юлія ЛОЛА – доцентка кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки

Роман ЖИДИК-БУДЬКО – голова ХМОУС

Ганна КОСТІВ – голова Ради шкільних омбудсменів та Правової Корпорації ХМОУС

На заході панувала дружня та невимушена атмосфера, тепер залишилось дочекатись церемонії нагородження учасників грамотами, подяками та цінними подарунками від Університету.

Фінал конкурсу проєктів «Марафон унікальних справ»