CED-2024

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та компанія «Наукові публікації», на основі довготривалих партнерських відносин, запрошують Вас прийняти участь у роботі щорічної Міжнародної наукової конференції «Економічний Розвиток і Спадщина Семена Кузнеця», присвяченій видатному вченому, Нобелівському лауреату 1971 року.

Конференція відбудеться 25 квітня 2024 року у Харківському Національному економічному університеті імені Семена Кузнеця у змішаному (офлайн/онлайн) форматі.

Форма проведення конференції – круглий стіл «Глобальні Трансформації та Стійкість Розвитку: Співробітництво, Наука, Освіта, Технології».

Місія заходу полягає у створенні платформи, де економісти, представники академічних, урядових і приватних структур можуть презентувати свої результати досліджень, обмінюватися ідеями та обмінюватися інформацією в колегіальному середовищі.

Видатні вчені та практики з усього світу збираються для презентації, обговорення та обміну цінною інформацією в галузі економіки, бізнесу, освіти та соціальних наук.

Напрямки дискусійних обговорень:

• Економічний розвиток в умовах багатоаспектної невизначеності;

• Тренди в освіті та нова парадигма розвитку університетів;

• Домінанти соціального розвитку країн: сучасні дослідження;

• Цифрове суспільство та інформаційні технології.

За результатами конференції буде видано збірник матеріалів конференції з індексацією в міжнародній базі даних Scopus.

Публікація матеріалів забезпечується компанією «Наукові публікації» як спонсора-партнера.

До публікації приймаються матеріали, які відповідають наступним вимогам:

• обсяг публікації від 3000 до 7000 слів;

• унікальність матеріалу не менше 85%;

• статті англійською мовою;

обов’язкове дотримання структури IMRAD;

• оформлення списку літератури відповідно до стилю APA.

Дедлайн прийому матеріалів – до 20.04.2024

Термін публікації – вересень 2024

Вартість всього спектру послуг по публікації – 600 EUR.

З повагою,

Організаційний комітет