14 вересня – 100 років з дня народження Сіроштана Миколи Антоновича

СІРОШТАН Микола Антонович – Ректор, завідувач кафедри економічної теорії Харківського інженерно-економічного інституту, Харківського державного економічного університету 1979 – 1999 рр.
Під його керівництвом у 1994 року Харківський інженерно-економічний інститут отримав статус державного економічного університету, а перше десятиріччя незалежності України Харківський державний університет під керівництвом М. А. Сіроштана відзначився як лідер економічної освіти України.

Кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики проводить круглий стіл “Рестроспектива розвитку економічної теорії: 100-річчя науковцю та методологу, академіку Сіроштану М.А.”, присвячений ювілею з дня народження видатного вченого та запрошує усіх бажаючих прийняти участь за посиланням:

Meeting ID:818 5732 4050
Passcode:K356r815