Влада підтримує молодь

З 01 грудня 2023 року кафедра державного управління, публічного адміністрування та економічної політики підтримує реалізацію проєкту “Влада підтримує молодь”, що реалізовує ГО “Розвиток громад Харківщини”.
Сприяння впровадженню інструментів місцевої демократії серед молоді в місті Харків шляхом проведення соціального дослідження серед місцевих жителів у кількості не менше 200 респондентів протягом трьох місяців.

Розроблений опитувальник з 16 питань щодо практичних інструментів впливу на владу, рівня довіри до влади та рівня відкритості місцевої влади до населення. Ведеться робота щодо його переведення в онлайн формат. Готуємось до проведення соціального дослідження серед студентів та школярів.
До реалізації проєкту долучені викладачі та здобувачі кафедри.
Проєкт реалізовується за підтримки ГО ВІ “Станція Харків” та Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED).

Влада підтримує молодь