публічне управління

20 червня 2023 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти одноголосно було прийняте остаточне рішення про акредитацію освітньої програми «Публічне управління» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Позитивне рішення про акредитацію було підтримане і членами експертної групи, і членами галузевої експертної ради, і радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Це зайвий раз підтверджує високий рівень викладання, ефективної комунікації зі стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі здобувачами освіти, бездоганну роботу менеджменту Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Щиро дякуємо за належну фахову роботу експертної групи та галузевої експертної ради, а також за надані доречні пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітньої програми «Публічне управління».

Вітаємо гаранта освітньої програми Грузд Марину Володимирівну, робочу групу, кафедру державного управління, публічного адміністрування та економічної політики, науково-педагогічних працівників університету задіяних в акредитації, адміністрацію та структурні підрозділи ЗВО, спільноту здобувачів освіти з успішним проходженням акредитації та дякуємо за ефективну згуртовану командну роботу та високий професіоналізм.

Цей успіх є результатом багатомісячної праці колективу кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики разом із плідною роботою адміністрації факультету економіки і права та університету.

акредитація публічне управління
ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ АКРЕДИТАЦІЇ