26 листопада 2021 року кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця успішно проведена Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Публічне управління: проблеми та перспективи». Конференція була організована за участю Університету Миколаса Ромеріса (Литва), Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка» (Польща), Гомельського державного університету імені Ф. Скорини (Республіка Білорусь), Університету імені святого Климента Охридського в Бітолі (Македонія), Університету Тлемсена імені Абу Бакра Белкаїда (Алжир), Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, Громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» та Громадської організації «Розвиток Харківщини».

Її учасниками стали 120 представників закладів вищої освіти, органів публічної влади, провідних фахівців з різних областей України та інших країн світу в галузі публічного управління та адміністрування.

У межах конференції відбулися секційні засідання:

Секція 1. Теоретичні та прикладні аспекти розвитку публічного управління в Україні (керівник секції – докт. екон. наук, професор, Заслужений економіст України, завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Гавкалова Наталія Леонідівна).

Секція 2. Публічне управління та регіональна економічна
політика в Україні (керівник секції – канд. екон. наук, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Шумська Ганна Миколаївна).

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!

Успішно проведено Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Публічне управління: проблеми та перспективи»