![Smart-економіка Smart-економіка](https://cafpubladm.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/781.png)
3 лютого 2024 року відбулося чергове заняття учнівського наукового гуртка “Smart-економіка” кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики. У заході прийняли участь 13 абітурієнтів з Харківського ліцею №1, Харківського фахового коледжу технологій та дизайну, Харківської гімназії №34 та інших навчальних закладів м. Харкова. Цього разу заняття було присвячено новітнім технологіям фінансування стартап-проєктів (краудфандингу, краудінвестменту, краудлендінгу, фандрайзингу), зокрема учасники гуртка дізналися про види, переваги та механізм залучення фінансових коштів на власні стартап-проєкти на зарубіжних та українських краудфандингових платформах.
Дякуємо усім учасникам гуртка за активну участь та чекаємо на наступному занятті!
![](https://cafpubladm.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/54545.png)
![](https://cafpubladm.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/5454545.png)