7 листопада 2019 року в рамках укладеної Угоди про співробітництво між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Красноградською міською радою представниками кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки було проведено профорієнтаційний захід для студентів випускних курсів Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» (3 та 4 курси). Зазначений захід був  спрямований на підвищення іміджу ХНЕУ ім. С. Кузнеця та поширення профорієнтаційної інформації серед майбутніх абітурієнтів університету.

Проведення профорієнтаційного заходу У Красноградському коледжі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради