Професор кафедри проводить низку тренінгів для держсліжбовців

Професором кафедри, сертифікованим тренером НАДС  Орловою Наталією протягом вересня-жовтня 2022 року було проведено низку тренінгів для підвищення кваліфікації державних службовців у різних регіонах України

(в тому числі Харкова та Харківської області) он-лайн.

В рамках загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації державних службовців «Комунікація та взаємодія», «Стратегічне управління та планування», «Лідерство в умовах трансформаційних змін» було  розглянуто наступні теми щодо розвитку професійних компетентностей державних службовців:

1. Сучасні комунікації: умови здійснення, види, типи, методи та інструменти в умовах реформування публічного управління. Взаємодія та командна робота як головні чинники реалізації місії державного органу та забезпечення професійного розвитку державного службовця.
  2. Розвиток лідерських компетентностей державного службовця. Формування емоційного інтелекту лідера. Управління людськими ресурсами в процесі  трансформаційних змін. Професійне вигоряння.
  3.  Методи стратегічного планування в публічному управлінні.

До тренінгів долучилися більше 200 державних службовців категорії «Б» та «В»  органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та надали свої позитивні відгуки.

Усі інформаційні матеріали містяться на сайті  – Портал управління знаннями НАДС України.

Професор кафедри проводить низку тренінгів для держсліжбовців