У Київському національному торговельно-економічному університеті у квітні 2020 року було підведено підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Переможцями конкурсу стали Крикун Аліна та Бондар Вікторія, студентки 1 курсу освітнього ступеню «магістр» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки і права Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, які посіли 2 місце (обидві отримали дипломи II ступеня).

Вітаємо переможців та їх наукових керівників: завідувача кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки, д.е.н., проф. Гавкалову Наталію Леонідівну та к.е.н., доц. кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Грузд Марину Володимирівну)!!!

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»