Децентралізація як приклад демократичного управління суспільством в Європі

6 квітня 2023 р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулася відкрита лекція для студентів спеціальності 051 «Економіка та економічна політика» з дисципліни «Децентралізація як приклад демократичного управління суспільством в Європі» (лектор к.е.н., доц. Гордієнко Л.Ю.) за участю д.е.н., проф. Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка» К. Вацьковські (Республіка Польща), який доповів про особливості реформи децентралізації публічного управління Польщі.

Студенти проявили надзвичайну активність і велику зацікавленість матеріалом доповіді.

У процесі спілкування з професором К. Вацьковські студенти отримали відповіді на найбільш важливі практичні питання розвитку місцевого самоврядування в Польщі.

Дуже дякуємо пану професору за цікаву професійну лекцію та дискусію, які розширили професійні компетентності майбутніх бакалаврів!

Децентралізація як приклад демократичного управління суспільством в Європі
Позначено на: