03.09.2019 ознайомчу екскурсію для студентів другого курсу за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» ХНЕУ ім. Кузнеця  провели у Будинку рад. Зі студентами зустрілися начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Олена Кулик, начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Сінельник та заступник начальника управління з організаційних питань діяльності ради, начальник відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій Світлана Салюкова.

Так, майбутні фахівці публічного управління та адміністрування дізналися про організаційно-правові засади діяльності органів місцевого самоврядування.

Ознайомча екскурсія для студентів другого курсу за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» ХНЕУ ім. Кузнеця до Будинку рад