2 грудня 2023 року доцент Черкашина Т. С. провела перше заняття учнівського наукового гуртка “Smart-економіка”

2 грудня 2023 року доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Черкашина Т. С. провела перше заняття учнівського наукового гуртка “Smart-економіка”.

Заняття відвідали 16 абітурієнтів, які дізнались що таке Smart-економіка і чому її називають економікою майбутнього, опанували Smart-закони сучасності, а також прокачали навички з формулювання власної бізнес-ідеї для створення майбутнього стартап-проєкту. Найбільш цікаві ідеї щодо майбутнього смарт-бізнесу запропонували Добрянська Поліна (Харківський ліцей 1) та Солнишкова Уляна (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну), що вкотре підтверджує: українська молодь – найталановитіша!

Учасникам дуже сподобався проведений захід і вони з нетерпінням чекають на наступне заняття!