Модуль “Democratic Decentralization as European Experience of Public Governance”

“Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”
620067-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

Тривалість проекту: 01.09.2020 – 30.08.2023 р.

Головна мета проекту: сприяння миру, політичній та соціально-економічній стабільності в Україні, подолання опору європейським змінам у Східній Україні, зокрема в Харківській області, шляхом проведення комплексу освітніх заходів.

Цільові групи:

  • здобувачі вищої освіти бакалаврської освітньої програми «Публічне управління»,
  • здобувачі вищої освіти магістерської освітньої програми «Державна служба»;
  • школярі Харкова та об’єднаних територіальних громад;
  • державних службовців,
  • викладачі, науковці, дослідники,
  • представників громадянського суспільства.

Керівник проекту:

  • Наталія Гавкалова, проф., завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки;

Участники проекту:

  • Юлія Лола, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економік, E-mail: yuliia.lola@hneu.net;
  • Лариса Гордієнко, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки, E-mail: gordienkolarisa@ukr.net.

Програмна активність

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція
«Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління»

В рамках реалізації Модулю «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління» програми «Еразмус+: Жан Моне»

26 листопада 2020 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках реалізації Модулю «Демократична децентралізація як європейський досвід державного управління» програми «Еразмус+: Жан Моне» відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток партнерства Україна – ЄС у сфері державного управління»

Майстер-клас «Учнівське самоврядування: як створити успішний проєкт»

В рамка активності «Бути українцем, бути європейцем»
програми Еразмус+: Жан Моне Модуль
“Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

Дякуємо всім за активність та щирий інтерес до нашого заходу, в якому прийняло участь 97 учнів загальноосвітніх шкіл, що обумовлено технічними можливостями Zoom платформи. Реєстрацію пройшли більше 440 потенційних учасників з 90 шкіл Харкова, тому захід буде повторений у лютому, вся інформація надійде на електроні скриньки або в Telegram-бесіду.

Літня школа «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?: Будуємо разом!»

9 червня 2021 року проведена Літня школа «Європейський вектор розвитку України. Це ваш вибір?: Будуємо разом!»
в рамках програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

Кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця. До участі у заході було запрошено всіх зареєстрованих до літньої школи учасників. Захід відвідал 47 представники учнівського активу з 12 шкіл Харкова та регіонів України.

Вебінар «Розвиток партнерстваУкраїна – ЄС у державному управлінні»

29 листопада 2021 р. у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках проєкту Еразмус+ Жан Моне «Демократична децентралізація як європейський досвід публічногоуправління» відбувся вебінар «Розвиток партнерстваУкраїна – ЄС у державному управлінні».

До заходу приєдналися 75  учасників (студенти, представники вітчизняних та закордонних закладів освіти, провідні фахівці місцевого самоврядування Харкова, Полтави, Сум  та Мерефи).

Лекція професора Девіда Шульца (США) в рамках програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

20.12.2021 р. відбулася відкрита лекція професора Девіда Шульца (США) в рамках  програми Еразмус+: Жан Моне Модуль “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління”

20.12.2021 р. в 15:00 відбулася відкрита лекція «Довгий і хвилястий шлях: юридичні, політичні, соціологічні та економічні умови демократії» професора Девіда Шульца (Хемлінський університет, м. Міннесота, США).