26 травня викладачі кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця прийняли участь у ІV Науково-практичному семінарі із міжнародною участю «ОРГАНІЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ».

Організаторами заходу виступили: Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський державний новий архів, відділ наукової роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Громадська спілка «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти», ВГО «Спілка архівістів України».

Цільова аудиторія –працівники наукових установ та закладів освіти: керівники установ, працівники загальних відділів (діловоди), архівних структурних підрозділів та структурних підрозділів з інформаційних технологій, якіупроваджують електронний документообіг, використовують йогоу діловодстві, освітньому процесі та науковій роботі.

Цілі семінару:

  1. Проаналізувати сучасний стан та перспективи законодавчого й нормативно-правового регулювання роботи з електронними документами, їх підготовка до передавання на архівне зберігання, застосування в діяльності установ документів в електронній формі, їх юридична сила;
  2. Обговорити стан та перспективи впровадження систем електронного документообігу в закладах освіти, використання системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, централізованого зберігання та руху електронних документів;
  3. Ознайомитися з форматами даних електронних документів та кваліфікованих електронних підписів, печаток; перспективами застосування міжнародних стандартів в процесі організації діловодства й архівної справи закладами освіти та державними установами.
Науково-практичний семінар із міжнародною участю «ОРГАНІЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *